Aktualności30 sierpnia 201914:13
Wodzisławski Jarmark Staroci już w najbliższą niedzielę

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Wodzisławski Jarmark Staroci to impreza cykliczna, która zawsze odbywa się w pierwszą niedzielę miesiąca na wodzisławskim rynku. Pierwszy Wodzisławski Jarmark Staroci miał miejsce w 2009 r. i od tego czasu wpisał się już w poczet stałych wydarzeń w mieście. Jarmark organizowany jest przez Stowarzyszenie „Nasz Wodzisław” we współpracy z Urzędem Miasta Wodzisławia Śląskiego.
Jarmark cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno ze strony wodzisławian, jak i wielu gości spoza naszego miasta, którzy często od wczesnych godzin porannych licznie gromadzą się na rynku w poszukiwaniu ciekawych przedmiotów z dawnych lat.
Więcej informacji i kontakt do organizatora - TUTAJ.
fot. pixabay.com









![Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785777661balon-.jpg)



![70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] 70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785780387chevrollet2-2-1-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz