Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja20 lipca 202311:48

Uczestnicy Akcji Lato z wizytą w bibliotece w Rogowie

Uczestnicy Akcji Lato z wizytą w bibliotece w Rogowie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

Uczestnicy Akcji Lato organizowanej w WDK w Czyżowicach wybrali się do biblioteki w Rogowie.

W wakacje instytucje takie jak biblioteka mogą być naprawdę ciekawym miejscem na spędzenie czasu. W ostatnim czasie wizyta taka miała miejsce w bibliotece w Rogowie w gminie Gorzyce. Do placówki na rowerach przyjechali uczestnicu Akcji Lato organizowanej przez WDK w Czyżowicach.

W rogowskiej książnicy pojawiły się dzieci wraz z opiekunami. Dzieci były pod wrażeniem placówki, w związku z czym planowane są kolejne wakacyjne wizyty. Głównym punktem wizyty w bibliotece było zwiedzanie wystawy "Ocaliś od zapomnienia" oraz opowieści historyczne. Historią regionu i nie tylko podzieliła się Justyna Lazar, dla której historia to prawdziwy konik. Uczestnicy wycieczki byli pod wrażeniem. Dzieci słuchały z uwagą, zadawały pytania.

Autor: opr. red. fot. FB/Bilioteka w Rogowie, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności26 stycznia 202622:50

Lodowisko miejskie w Rodzinnym Parku Rozrywki zamknięte do odwołania

Lodowisko miejskie w Rodzinnym Parku Rozrywki zamknięte do odwołania - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Aktualności26 stycznia 202611:22

Rusza nowy kurs bachaty w Wodzisławskim Centrum Kultury

Rusza nowy kurs bachaty w Wodzisławskim Centrum Kultury - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Aktualności26 stycznia 202623:05

Samorządy alarmują w sprawie sytuacji ochrony zdrowia

Samorządy alarmują w sprawie sytuacji ochrony zdrowia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności27 stycznia 202613:11

Zmiany na linii 50 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

Zmiany na linii 50 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności26 stycznia 202622:45

Policjanci zabezpieczali 34. finał WOŚP

Policjanci zabezpieczali 34. finał WOŚP - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Kultura i Edukacja26 stycznia 202623:16

Ekspert od matematyki dołącza do grona prelegentów konferencji WNET

Ekspert od matematyki dołącza do grona prelegentów konferencji WNET - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.