Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport11 września 201408:54

Kolejny raz staniemy na starcie biegu ulicznego

Kolejny raz staniemy na starcie biegu ulicznego - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski: Już 26 września odbędzie się XXII Bieg Gazety Wodzisławskiej - Memoriał im. Leszka Kowalczyka. Uczestnicy pobiegną przez rynek i okalające go uliczki, choć trasą nieco inną niż dotychczas.

Jak co roku w sportowych zmaganiach wezmą udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Wraz z nimi pobiegną nauczyciele i opiekunowie, którzy stawiają na aktywny tryb życia. Tym razem nieco zmodyfikowana została trasa biegu. Warto zatem zapoznać się z jej szczegółami. Tradycyjnie jednak spotykamy się na wodzisławskim rynku. Zawody odbędą się 26 września. Inaugurujący bieg rozpocznie się w samo południe.

Zgłoszenia do 22 września można wysyłać na adres gazeta@wck.wodzislaw.pl. Zapisy przyjmowane będą również w dniu imprezy od godz. 10.30 na płycie rynku. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel. 32 454 72 03 oraz 32 455 48 55, a także na stronie www.wck.wodzislaw.pl i www.facebook.com/GazetaWodzislawska.
Nie zabraknie emocji, zdrowej rywalizacji i tradycyjnie nagród.

Przypomnijmy, że Leszek Kowalczyk, wieloletni redaktor ówczesnego Serwisu Wodzisławskiego, był inicjatorem i organizatorem pierwszych edycji zawodów. Podczas jednej z nich Leszek przekonał się, jak wiotkie jest jego zdrowie. Walczył zawzięcie z chorobą, jednak w 1998 roku przegrał ostatni wyścig. Od tamtej pory bieg nosi jego imię.
 
Trasa XXII Biegu Gazety Wodzisławskiej
- Szkoły podstawowe: dziewczyny i chłopcy oraz dziewczyny z gimnazjum: start – Rynek – ul. Konstancji – ul. Wałowa – ul. Sądowa – ul. Kościelna – ul. Styczyńskiego – Rynek – meta
- gimnazjum chłopcy, szkoły ponadgimnazjalne: dziewczyny i chłopcy, nauczyciele i opiekunowie: start – Rynek – okrążenie Rynku – ul. Konstancji – ul. Wałowa – ul. Sądowa – ul. Kościelna – ul. Styczyńskiego – okrążenie Rynku - meta

bieg_gazety_fb_1

Autor: WCK, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Pliki do pobrania
odt
regulamin-.odt
(plik ODT, 20,97 KB)
odt
plan-.odt
(plik ODT, 17 KB)
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności23 października 202505:19

Kalendarze polowań zbiorowych Kół Łowieckich Róg i Lis

Kalendarze polowań zbiorowych Kół Łowieckich Róg i Lis - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. freepik.com
Reklama
Aktualności23 października 202505:26

Dzielnicowy zrobił przedszkolakom niespodziankę

Dzielnicowy zrobił przedszkolakom niespodziankę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Aktualności24 października 202512:38

Wodzisławski MOPS ma nową siedzibę

Wodzisławski MOPS ma nową siedzibę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski/Latający Obiektyw
Reklama
Sport23 października 202512:22

Świetna sobota dla Octagon Team

Świetna sobota dla Octagon Team - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Sobota, 18 października, była wyjątkowo udanym dniem dla Octagon Team. Klub może pochwalić się dwoma znaczącymi sukcesami swoich zawodników na zawodowych galach MMA.

opr. red., fot. FB/Octagon Team
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 października 202518:53

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności25 października 202522:15

Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO]

Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

W sobotę, 25 października na boisku przy ulicy Kozielskiej w Kuźni Raciborskiej odbyło się spotkanie B klasy podokręgu Racibórz, w którym miejscowa Stal podejmowała drużynę z Pszowa. Pogoda dopisała, a na trybunach pojawiła się spora grupa kibiców, liczących na emocjonujące widowisko. Od pierwszego gwizdka było widać, że obie ekipy przyjechały po trzy punkty - mecz rozpoczął się w szybkim tempie, a akcje przenosiły się z jednej strony boiska na drugą.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.