Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 marca 202112:23

Nadchodzące wydarzenia w Wodzisławskim Centrum Kultury

Nadchodzące wydarzenia w Wodzisławskim Centrum Kultury - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Sprawdź, co Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało na nadchodzące dni. Nie zabraknie ciekawych seansów filmowych oraz wydarzeń.

W nadchodzącym czasie

12,13,14.03 godz. 16:00 Kino weekendowe: “Tajemniczy ogród” /Wielka Brytania/ familijny, 12+, min, reż. Marc Munden
12,13,14.03 godz. 19:00 Kino weekendowe: “Saint Maud” /USA/ horror, 15+, 83 min, reż. Rose Glass
16.03 godz. 19:00 Wtorkowe Kino Konesera: “Oto my” /Włochy, Izrael/ dramat, 15+, 94min, reż. Nir Bergman
16.03 godz. 20:30 Rozpoczęcie wiosennego kursu salsy kubańskiej oraz bachaty /prowadzenie: Havana Salsa Club; zapisy: info@havanasalsaclub.pl, tel. 668 129 962

WCK poleca

• Paweł Domagała ponownie w trasie koncertowej! Muzyk i aktor będzie promował swój najnowszy krążek „Wracaj” na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Koncert odbędzie się w sobotę, 8 maja o godzinie 19:00. Bilety już w sprzedaży! Więcej TUTAJ.

• W związku z dużym zainteresowaniem występem kabaretu Smile oraz koncertem Eleni, WCK informuje, że artyści na wodzisławskiej scenie pojawią się dwukrotnie. Smile: 9 kwietnia godzina 17:30 oraz 20:30. Eleni: 24 maja godzina 18:00 oraz 20:15.

• W marcu „Rodzinne spotkania z teatrem” będą naprawdę… magiczne. Wszystko za sprawą widowiska „Poza wyobraźnią”, wypełnionego efektami iluzjonistycznymi. Przedstawienie można będzie zobaczyć 28 marca, w niedzielę, o godz. 16:00, a o niezapomniane przeżycia zadba magik Adrian Mitoraj, który wraz ze swoją asystentką wprawi w zachwyt zarówno małych, jak i dorosłych widzów. Więcej TUTAJ.

• Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowej, 19. edycji Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX. Impreza, w której uczestniczyć będą zespoły taneczne z całej Polski, odbędzie się 18 kwietnia. Transmisja online dostępna będzie w Internecie. Więcej TUTAJ

Autor: WCK, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport26 kwietnia 202623:02

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sportowych emocji w miniony weekend nie brakowało. Najwięcej z nich dostarczyli piłkarze z regionu grający od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Aktualności27 kwietnia 202612:22

Utrudnienia w Wodzisławskim Centrum Kultury. Prace przy wejściu głównym

Utrudnienia w Wodzisławskim Centrum Kultury. Prace przy wejściu głównym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Maciejewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.