Aktualności27 lipca 202012:09
Awaria sygnalizacji świetlnej w Mszanie

0
Reklama
Mszana:
Jak poinformował Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śląskim, nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic: Skrzyszowskiej, Turskiej i 1 Maja w Mszanie (obok supermarketu). Trwają prace nad usunięciem awarii.
Uszkodzeniu uległy elementy sterownika sygnalizacji świetlnej. Prace związane z usunięciem awarii potrwają do końca tygodnia. Do czasu przywrócenia normalnego funkcjonowania sygnalizacji kierowcy jadący przez skrzyżowanie powinni zachować wzmożoną czujność oraz zwracać uwagę na istniejące oznakowanie.
- Apelujemy o ostrożność i przepraszamy za utrudnienia - informuje starostwo powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.


![Wodzisław Śląski: projekt budżetu miasta na 2026 rok przedstawiony. Priorytety, inwestycje i finansowe wyzwania [WIDEO] Wodzisław Śląski: projekt budżetu miasta na 2026 rok przedstawiony. Priorytety, inwestycje i finansowe wyzwania [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1760093170img-5491-.jpg)



















Komentarze (0)
Dodaj komentarz