Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja18 czerwca 201808:43

Festyn w ZSP numer 5. Zabawa dla uczniów i rodziców

Festyn w ZSP numer 5. Zabawa dla uczniów i rodziców - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Tradycją lat ubiegłych 16 czerwca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 5 odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany dzięki współpracy dyrekcji i Rady Rodziców.

O godz. 16.00 na boisku szkolnym rozpoczął się mecz piłki nożnej pomiędzy uczniami SP 21 i SP 17. Kolejną atrakcją były występy artystyczne przedszkolaków i uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty muzyczne i taneczne. Podziwiano także pokaz sztuk walki Aikido poprowadzony przez Klub „AIKIDORYU” z Rybnika oraz pokaz motocykli z Klubu Motocyklowego HANYSY FG z Pszowa.

Stałym punktem programu jest wyróżnienie Przyjaciół Szkoły, w tym roku zostały wręczone pamiątkowe podziękowania za pomoc i zaangażowanie w pracę na rzecz placówki. Nie zabrakło także smacznego poczęstunku. O godz. 19.00 rozpoczęła się zabawa taneczna i występ muzyczny. Całą imprezę prowadził DJ Miro. Na zakończenie podziwiano pokaz sztucznych ogni.

W wydarzeniu wzięli m.in. udział prezydent Mieczysław Kieca oraz Rady Dzielnicy Radlin II – Adam Króliczek oraz Katarzyna Zöllner-Solowska.

Autor: ZSP nr 5,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności24 grudnia 202520:57

Gotowość bez przerwy. Osiemnastomiesięczne dziecko wymagało pomocy. Interweniował śmigłowiec LPR

Gotowość bez przerwy. Osiemnastomiesięczne dziecko wymagało pomocy. Interweniował śmigłowiec LPR - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Szpital Powiatowy w Wodzisławiu Śląskim
Sport23 grudnia 202519:56

Mariusz Pawełek dyrektorem sportowym Unii Turza Śląska

Mariusz Pawełek dyrektorem sportowym Unii Turza Śląska - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Unia Turza Śląska, fot. Karol Fieroch
Reklama
Aktualności23 grudnia 202511:41

Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM]

Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Dorota Piecha
Reklama
Reklama
Aktualności23 grudnia 202513:21

Pszów: Młodzi radni z mandatem

Pszów: Młodzi radni z mandatem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów
Reklama
Aktualności23 grudnia 202511:24

Gmina Godów: W Wigilię i Sylwestra PSZOK będzie nieczynny

Gmina Godów: W Wigilię i Sylwestra PSZOK będzie nieczynny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Kultura i Edukacja24 grudnia 202514:32

Gdy rodzi się dobro. Jasełka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim [FOTO]

Gdy rodzi się dobro. Jasełka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Grudzień w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim od lat nierozerwalnie związany jest z jasełkami. To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz szkolnych tradycji, każdego roku staje się okazją do wspólnego przeżywania atmosfery Bożego Narodzenia, refleksji nad jego przesłaniem oraz integracji całej społeczności szkolnej.

opr. red., źródło: ZST Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.