Sport19 lutego 201908:28

Sukcesy sportowe narciarzy KS Ski Team Wodzisław Śląski

Sukcesy sportowe narciarzy KS Ski Team Wodzisław Śląski - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0

Zawodnicy KS Ski Team Wodzisław Śląski: Zosia, Oliwia, Oskar to medaliści IV edycji Śląsko Beskidzkiej Ligi Regionalnej w Biegach Narciarskich.

Świetnie spisały się Biegaczki oraz biegacze KS SKI TEAM Wodzisław Śląski w zawodach rozegranych 13 lutego na Kubalonce, gdzie zdobyli 3 medale oraz kilka bardzo dobrych wyników. W najmłodszej kategorii juniorek F na dystansie 1,5km F - 2 miejsce zajęła Zofia Paszkiewicz, 3 miejsce Oliwia Witek a tuż za podium na 4 pozycji Anna Smaga. W juniorach F 1,5km F 3 miejsce zajął Oskar Kremski. W juniorkach D 2,5km F na 6 miejscu uplasowała się Emilia Piskowska. W juniorach C 3km F 6 miejsce zdobył Kamil Kremski. Trenerem zawodników jest Krzysztof Skorupa.

6. Kamil Kremski

Działania klubu KS Ski Team Wodzisław Śląski wspiera miasto Wodzisław Śląski.

Autor: Materiał nadesłany, redakcja@naszwodzislaw.com

Aktualności17 maja 202414:24

Awanse i odznaczenia. Powiatowe obchody Dnia Strażaka w Wodzisławiu Śląskim [FOTO]

Awanse i odznaczenia. Powiatowe obchody Dnia Strażaka w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

17 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka. To wyjątkowe wydarzenie było okazją do uhonorowania zasług strażaków, którzy codziennie narażają swoje życie dla dobra społeczności lokalnej. To także moment refleksji nad ich ciężką pracą i nieustanną gotowością do niesienia pomocy.