Aktualności16 kwietnia 201913:27
Zaraz po Wielkanocy rusza przebudowa ul. Raciborskiej w Gorzycach

0
Reklama
Gorzyce:
We wtorek, 23 kwietnia, rusza przebudowa ul. Raciborskiej w Gorzycach. Na dwóch odcinkach planowane jest wprowadzenie ruchu wahadłowego.
Już w godzinach porannych we wtorek zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na dwóch odcinkach drogi. Na pierwszym (od placu zabaw do skrzyżowania z ulicą Poprzeczną) zamknięty zostanie lewy pas w kierunku DK78. Z kolei na drugim (od skrzyżowania z ul. Zamkową do posesji 91), zamknięty zostanie prawy pas w kierunku DK78.
Każdorazowo po zakończeniu robót przez ekipy drogowców sygnalizacja świetlna sterująca ruchem będzie demontowana i montowana ponownie następnego dnia rano. Apelujemy o ostrożną jazdę. Przepraszamy za utrudnienia!













![Orszak Trzech Króli ponownie zawitał do Rydułtów [FOTO] Orszak Trzech Króli ponownie zawitał do Rydułtów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767786921image00034-.jpeg)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz