Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 czerwca 201810:17

45-latek chciał skoczyć z dachu. Powód? Zawód miłosny

45-latek chciał skoczyć z dachu. Powód? Zawód miłosny  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Telefoniczna informacja od świadka i szybka interwencja wodzisławskich policjantów zapobiegły tragedii. Mundurowi uratowali 45-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie usiłował targnąć się na swoje życie. Desperat spędził noc w policyjnej izbie wytrzeźwień. 

W piątek około godziny 22.30 dyżurny wodzisławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie stojącym na dachu bloku przy ulicy Waryńskiego. Po przybyciu na miejsce policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego okazało się, że desperat faktycznie stoi na krawędzi dachu i wygląda na to, że jest pijany. Mundurowi wiedzieli, że mężczyzna może w każdej chwili skoczyć. Za pośrednictwem dyżurnego wezwali na miejsce pogotowie i straż pożarną, a sami próbowali uspokoić 45-latka. Policjantka została pod blokiem i rozmawiała z mężczyzną a w tym czasie jej partner z patrolu wspiął się po przylegającym do bloku rusztowaniu. Po wejściu na samą górę, sytuacja wciąż była bardzo nerwowa i dynamiczna. Desperat groził, że zaraz skoczy a powodem jego decyzji miał być zawód miłosny. Podczas trwającej rozmowy, policjant wykorzystał moment, złapał mocno 45-latka za rękę i sprowadził z dachu na rusztowanie. Desperat spędził noc w policyjnej izbie wytrzeźwień. Gdyby niezdecydowana i szybka interwencja policjantów nie wiadomo jak mogłoby to się skończyć.

Autor: KPP Wodzisław,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.