Dzisiaj jest: piątek, 14 sierpnia 2020 r.Imieniny: Alfreda, Maksymiliana i Selmy
Reklama
Najnowsze wiadomości
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Aktualności » 13 sierpnia 2020, godz. 11:56 » rajdslaska.pl » komentarzy:  

100 km rajdowej rywalizacji na Śląsku

100 km rajdowej rywalizacji na Śląsku - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Miedźna, Jastrzębie Zdrój i Warszowice – w tych miejscowościach rajdowe załogi będą się ścigać podczas tegorocznego Rajdu Śląska – drugiej rundy mistrzostw Polski. Do rywalizacji na siedmiu odcinkach specjalnych o łącznej długości 100,6 km kierowcy i piloci ruszą ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Zawody pod honorowym patronatem Marszałka Jakuba Chełstowskiego zaplanowano na 11-12 września. 

Więcej »
Reklama
Śląskie: stabilizuje się sytuacja epidemiczna w kopalniach  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 13 sierpnia 2020, godz. 11:40 » Marek Błoński mab/ pad/ » komentarzy:  

Śląskie: stabilizuje się sytuacja epidemiczna w kopalniach

Region:

Wyniki zakończonych w ostatnich dniach badań przesiewowych wśród górników wskazują na ustabilizowanie sytuacji epidemicznej w kopalniach - potwierdzają dane spółek węglowych. W czwartek poinformowano łącznie o 38 nowych przypadkach SARS-CoV-2, przybyło też 46 ozdrowieńców. 

Więcej »
COViD-19. Raport dla Polski, Śląska i powiatu wodzisławskiego [13.08.2020]  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 13 sierpnia 2020, godz. 11:32 » opr. w » komentarzy:  

COViD-19. Raport dla Polski, Śląska i powiatu wodzisławskiego [13.08.2020]

Powiat:

Liczba nowych zakażeń w Polsce znów przekroczyła osiemset. Śląsk znów na czele regionów - mamy 181 nowych infekcji koronawirusem.

Więcej »
Ręcznie robione torebki, nerki i akcesoria

Marzy ci się torebka inna niż w sklepach? Masz swój typ, ale nigdzie nie możesz znaleźć ideału? Napisz do mnie- uszyję ci ją. Racibórz, Wileńska 21

PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI to biuro nieruchomości z siedzibą w Raciborzu

Nasze biuro nieruchomości jest wyjątkowe, ponieważ oferuje Klientom najwyższą jakość obsługi, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej transakcji. PRESTIGE to synonim wartości, uznania, szacunku i profesjonalizmu. Jesteśmy najbardziej innowacyjnym biurem nieruchomości w regionie!

Wszystkie kolory reklamy w jednym miejscu!

NaszRaciborz.pl, NaszWodzislaw.com, NaszRybnik.com, NaszeNieruchomosci.com, tygodnik Nasz Racibórz, facebook - Internet nie ma ograniczeń. Docieramy do setek tysięcy czytelników regionie, Europie i na świecie. Skuteczna reklama nie musi być droga. Zadzwoń +48 789 132 083, +48 519 189 047

Nowy Peugeot 508

Sprawdź ofertę nowego Peugeota 508!

Zdrowy i piękny uśmiech z Dentica Bieleccy!

Zabierz Twój uśmiech na ALL INCLUSIVE! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowych programów stomatologicznych w Dentica Bieleccy!

Sklep zielarsko- medyczny

Sklep zielarsko- medyczny- zadbaj o swoje zdrowie

Z okazji naszych 10. urodzin specjalna promocja

Z okazji naszych dziesiątych urodzin zapraszamy do współpracy firmy z całego regionu. Sprawdź nasze dotarcie!

Aktualności » 13 sierpnia 2020, godz. 10:55 » Stadion Śląski Sp. z o.o./Planetarium Śląskie » komentarzy:  

Spadające gwiazdy nad plażą Stadionu Śląskiego. Wyjątkowa noc z prelekcją Planetarium Śląskiego!

Spadające gwiazdy nad plażą Stadionu Śląskiego. Wyjątkowa noc z prelekcją Planetarium Śląskiego! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Polska:

W sobotę, 15 sierpnia, od godziny 21:00 na Tauron Silesia Beach, czyli plaży Stadionu Śląskiego, zorganizowane zostanie wspólne oglądanie Perseidów – popularnie zwanych spadającymi gwiazdami! Całości towarzyszyć będzie prelekcja przeprowadzona przez Damiana Jabłekę - astronoma z Planetarium Śląskiego.

Więcej »
Reklama
Aktualności » 13 sierpnia 2020, godz. 10:40 » WCK » komentarzy:  

Blend online w WCK

Blend online w WCK - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Szykuje się mocne, rockowe uderzenie! Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny koncert online w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. Tym razem na ekranach zobaczymy charyzmatyczną rockową kapelę Blend. Już 27 sierpnia o 19:00 warto być na Facebooku placówki lub na kanale YouTube.

Więcej »
Tak rząd zamierza zorganizować kształcenie w czasie epidemii - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 13 sierpnia 2020, godz. 08:50 » MEN » komentarzy:  

Tak rząd zamierza zorganizować kształcenie w czasie epidemii

Polska:

Zalecenia dla dyrektorów szkół i placówek, które znajdują się w strefie żółtej i czerwonej, możliwe modele kształcenia w czasie epidemii, procedury postępowania dyrektora i służb sanitarnych w sytuacji wystąpienia zagrożenia zakażenia COVID-19 w szkole, placówce – to główne tematy wspólnej konferencji Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Więcej »
Wspólne działania wodzisławskich policjantów i strażaków - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 13 sierpnia 2020, godz. 08:45 » KPP Wodzisław Śl. » komentarzy:  

Wspólne działania wodzisławskich policjantów i strażaków

Wodzisław Śląski:

Wodzisławscy policjanci wraz z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim odwiedzili dzisiaj dzieci spędzające wakacje na półkoloniach zorganizowanych przez Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim. Spotkanie odbyło się w ramach akcji: „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" i było okazją do porozmawiania z dziećmi o zasadach bezpiecznego korzystania z wolnego czasu nad wodą, w górach, a nawet pozostając w czasie wakacji w domu.

Więcej »
Przy Zespole będzie bezpieczniej  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 12 sierpnia 2020, godz. 17:03 » Wojciech Raczkowski » komentarzy:  

Przy Zespole będzie bezpieczniej

Wodzisław Śląski:

Do trzech razy sztuka - tak można nazwać starania władz powiatu o zapewnienie bezpieczeństwa w rejonie drogi dojazdowej do Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim. Po dwóch nieudanych próbach, za trzecim razem udało się wyłonić wykonawcę, który ma odpowiadać za budowę zatoki postojowej wzdłuż drogi pożarowej na długości budynku szkoły.

Więcej »
Szczepienia przeciw grypie. Jest rekomendacja GIS  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 12 sierpnia 2020, godz. 13:49 » GIS » komentarzy:  

Szczepienia przeciw grypie. Jest rekomendacja GIS

Polska:

Jako Główny Inspektor Sanitarny i Konsultant Krajowy w dziedzinie Zdrowia Publicznego gorąco zachęcam do szczepienia się przeciw grypie, zwłaszcza w czasie pandemii - czytamy w komunikacie. 

Więcej »
Czołowe zderzenie na Wałowej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 12 sierpnia 2020, godz. 10:55 » KPP Wodzisław Śl. » komentarzy:  

Czołowe zderzenie na Wałowej

Wodzisław Śląski:

Policjanci z wodzisławskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego. W czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych ranna została jedna osoba.

Więcej »
COViD-19. Raport dla Polski, Śląska i powiatu wodzisławskiego [12.08.2020]  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 12 sierpnia 2020, godz. 10:50 » opr. waw » komentarzy:  

COViD-19. Raport dla Polski, Śląska i powiatu wodzisławskiego [12.08.2020]

Powiat:

Ponad 700 przypadków w Polsce, 145 na Śląsku, 20 w powiecie wodzisławskim i Jastrzębiu Zdroju - szczegóły poniżej w raportach służb.

Więcej »
Rozporządzenie: z powodu koronawirusa 44 państwa na liście z zakazem lotów  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 12 sierpnia 2020, godz. 09:37 » Michał Boroń mick/ amac/PAP » komentarzy:  

Rozporządzenie: z powodu koronawirusa 44 państwa na liście z zakazem lotów

Polska:

Do 25 sierpnia rząd wydłużył zakaz połączeń lotniczych w ruchu międzynarodowym w związku z epidemią koronawirusa, na liście znalazły się 44 państwa - wynika z opublikowanego we wtorek rozporządzenia Rady Ministrów. Na liście są m.in. USA, Chiny, Rosja czy Izrael.

Więcej »
Aktualności » 12 sierpnia 2020, godz. 08:06 » materiał partnerski » komentarzy:  

Myśliwy – zawód czy hobby? Kryteria dołączenia do braci myśliwskiej

Myśliwy – zawód czy hobby? Kryteria dołączenia do braci myśliwskiej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Polska:

Dla wielu to wymarzony zawód a dla innych jedynie weekendowe hobby. Każdy z nas spotyka się z łowiectwem na jakimś etapie życie i może zastanawia się aby dołączyć do braci myśliwskiej i przyczynić się do odpowiedniego dbania o leśną florę oraz faunę. Niezależnie od wieku, każda osoba która chce zostać myśliwym musi odbyć roczny staż w kole łowieckim aby mieć możliwość podejścia do egzaminu na myśliwego. Dzięki stażowi uzyska niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną której potrzebuje każdy myśliwy. W dzisiejszym artykule dowiecie się, kto może zostać myśliwym oraz jak wyglądają testy na myśliwego. 

Więcej »
Reklama
Aktualności » 11 sierpnia 2020, godz. 17:43 » Wojciech Raczkowski » komentarzy:  

Bardzo dobre wyniki matury w powiecie wodzisławskim

Bardzo dobre wyniki matury w powiecie wodzisławskim  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Powiat:

Tegoroczny egzamin dojrzałości w sesji czerwcowej zdało niemal 80% abiturientów szkół ponadpodstawowych powiatu wodzisławskiego. To o 6% więcej niż średnia dla województwa i kraju. Do sesji poprawkowej będzie mogło przystąpić prawie 16% tegorocznych maturzystów z powiatu, a z egzaminem nie poradziło sobie zaledwie 5% zdających. To niemal dwukrotnie mniej niż średnia ogólnopolska. Lepsze wyniki szkoły powiatu odnotowały zarówno w kategorii liceów ogólnokształcących, jak i techników. 

Więcej »
Dyżur telefoniczny - bon turystyczny na PUE - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 11 sierpnia 2020, godz. 14:14 » ZUS, Oddział w Rybniku » komentarzy:  

Dyżur telefoniczny - bon turystyczny na PUE

Region:

Oddział ZUS w Chorzowie 18 sierpnia, we wtorek, organizuje telefoniczny dyżur ekspercki. Podczas rozmowy ze specjalistami ZUS będzie można zapytać o bon turystyczny, dowiedzieć się co trzeba zrobić aby go otrzymać oraz jak będzie wyglądało jego rozliczenie. Dodatkowo będzie można uzyskać porady w zakresie zakładania profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, który jest niezbędny do aktywowania bonu.

Więcej »
Partnerzy portalu
  • Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
  • Galeria Bobasa
Reklama
Dziś w Wodzisławiu Śląskim
piątek | 14 sierpnia 2020 | 06:41
17.3°C
lekkie zachmurzenie
wiatr słaby 1 m/s
z kierunku północno-wschodniego
Ciśnienie:1014 hpa
Wilgotność:93%
Wschód słońca:05:34
Zachód słońca:20:06
sobota
15.08.2020
22.8°C
19.4°C
niedziela
16.08.2020
26.1°C
17.9°C
poniedziałek
17.08.2020
27.7°C
16.8°C
Partnerzy portalu
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Kajetan Piątek
21 lutego 2020, godz. 21:14
Kajetan Piątek
Kajetan Piątek urodził się 05.02.2020. O narodzinach synka informują rodzice Aneta i Krzysztof Kajetan waży 3200 gram i mierzy 55 cm.
zobacz więcej »
Kontakt i reklama | Regulamin | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna RODO - polityka prywatności

Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek") w celu: administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług, w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). W tym przypadku, cookie przechowuje informację o unikalnym identyfikatorze sesji. "Ciasteczka" nie przechowują danych prywatnych dotyczących użytkownika, takich jak: imię, nazwisko, hasło, lokalizacja lub adres IP. Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. Wtedy też, okienko z tą informacją nie będzie pojawiać się ponownie. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.