XXVIII Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w tenisie stołowym weszło w decydującą fazę
XXVIII Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w tenisie stołowym wkroczyło w fazę decydujących gier we wszystkich kategoriach wiekowych. Wysoki poziom prowadzonych rozgrywek przy każdym ze stołów powoduje, że walka o podium w każdej kategorii wiekowej jest ciągle otwarta, nie ma jeszcze wyłonionych zdecydowanych liderów.
Zawody III turnieju XXVIII Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w dniu 08.09.2018 r. otworzył Prezes Klubu TKKF Relaks Wojciech Kaptur wraz sędziami zawodów Sławomirem Matusewiczem i Bogusławem Balawajderem.
Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Łącznie we wszystkich kategoriach trzeciego turnieju Grand Prix wzięło udział 63 zawodników, którzy sprawili szereg niespodzianek w grach turniejowych, spowodowało to liczne zmiany w klasyfikacji generalnej zawodów.
Wszystkim uczestnikom i kibicom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym turniejem.
Najmłodszym startującym i sklasyfikowanym zawodnikiem tym razem był Łukasz Stawarski (10 lat), natomiast najstarszy wśród startujących zawodników to Antoni Szwab – obaj zawodnicy reprezentują Klub TKKF Relaks Wodzisław Śląski.
Turniej został rozegrany w siedmiu zaplanowanych kategoriach wiekowych zgodnie z regulaminem rozgrywek.
W poszczególnych kategoriach triumfowali:
Kategoria I (do 18 lat)
1. Lasota Marcin - TS Kuźnia Martex Rybnik
2. Smołka Kamil – LKS Czarni Gorzyce
3. Libiszewski Grzegorz – LKS Lesznianka Leszna Górna
Kategoria II (19-45 lat)
1. Marciniec Grzegorz – TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2. Bieniewski Gabriel – Kuźnia Raciborska
3. Buczyński Witold – Racibórz
Kategoria III (46-65 lat)
1. Balawajder Bogusław - TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2. Dębiński Andrzej - TKKF Relaks Wodzisław Śląski
3. Porembski Damian - TKKF Relaks Wodzisław Śląski
Kategoria IV (powyżej 66 lat)
1. Wrzód Jerzy - TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2. Matczak Andrzej - TS Kuźnia Martex Rybnik
3. Szwab Antoni - TKKF Relaks Wodzisław Śląski
Kategoria V (kobiety)
1. Marciniec Izabela - TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2. Chmielniak Bożena – Cieszyn
3. Rucka Małgorzata – Cieszyn
Kategoria VI (Open)
1. Lasota Marcin - TS Kuźnia Martex Rybnik
2. Smołka Kamil – LKS Czarni Gorzyce
3. Libiszewski Grzegorz – LKS Lesznianka Leszna Górna
Kategoria VII (Mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego)
1. Marciniec Grzegorz – TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2. Balawajder Bogusław - TKKF Relaks Wodzisław Śląski
3. Wrzód Jerzy - TKKF Relaks Wodzisław Śląski
Wyniki po III turnieju XXVIII GP Wwia 2018 r.
Klasyfikacja generalna po III turniejach XXVIII GP Wwia 2018 r.
Termin IV ostatniego turnieju z cyklu XXVIII Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w tenisie stołowym został ustalony na dzień 20.10.2018 r. Po jego zakończeniu zostaną wręczone dyplomy, statuetki i nagrody przewidziane w regulaminie rozgrywek.
Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników a także kibiców do udziału w czwartym turnieju XXVIII Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w tenisie stołowym.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz